Neden repairman?

Fatura ile masraf işleyebilme
Karşınızda sürekli muhatap bulabilme
Garanti süresince her türlü arızanın ücretsiz onarımı
İç mimari ve modern tasarım hizmeti
ve daha fazlası...

Sizde geç kalmadan bize ulaşın.
KİM BU repairman? YETİŞ repairman!
(0.312) 480 00 76
Bina Daire Kanal Açma
Bina Daire Kanal Açma

Kanal tıkanıklığı açma işlemi için, alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji ürünü cihazlarımızla kırıp dökmeden kısa sürede yapılarak kanalları problemsiz bir şekilde kullanmanız sağlanıyor. Avrupa dan özel olarak siz değerli müşterilerimiz için getirtilen cihazlarımız,tıkanıklı kısa sürede keşif edip müdahale etmemizi sağlıyor. Son teknoloji ürünü görüntüleme ve diğer kullandığımız araç gereçlerle artık tıkanıklık bir sorun olmaktan çıkacak.

Kanal tıkanıklığı açma ve kanal açma makinelerimizle tıkanıklığın neden olduğu kötü görüntü ve kokuya son vermek için çözüm yaratıyor. Kanal açma makinelerini sadece makinenin kendi operatörü kullanabilir. Bu işde profesyonel olan firmamız, bünyemizdeki özel operatörlerimizle kısa sürede tıkanıklığı açıyoruz.

Tıkanıklık zamanla içerisinde biriken atıklardan dolayı kötü kokuya neden olur. Kanallarınızda tıkanıklığın yaşanmaması için kanalın gerekli bakımları ve temizlikleri zamanında ve eksiksiz olarak yapılmalıdır. Bilinen sebepler dışında oluşan kanal tıkanıklıklarını görüntüleme ve tespit cihazlarımızdan yararlanarak en kısa sürede tıkanıklığa müdahale ediyoruz.


Foto / Video Galeri