Neden repairman?

Fatura ile masraf işleyebilme
Karşınızda sürekli muhatap bulabilme
Garanti süresince her türlü arızanın ücretsiz onarımı
İç mimari ve modern tasarım hizmeti
ve daha fazlası...

Sizde geç kalmadan bize ulaşın.
KİM BU repairman? YETİŞ repairman!
(0.312) 480 00 76
Kaçak Su Tespiti ve Onarımı
Kaçak Su Tespiti ve Onarımı

Konut ve işyerlerinde meydana gelen tesisat sorunlarının başında su kaçakları geliyor. Temiz su tesisatları ya da atık su giderlerinde meydana gelen su kaçakları, bina sakinleri için tam bir kabus haline dönüşebiliyor. Evde su kaçağı var ne yapmalıyım diye çözüm aradığınızda size en yakın tesisatçı gösterilir. Ancak bu tesisatçılar su sızıntısını tespit edebilmek için zemini, duvarı ya da fayansı kırmak zorundadır. Çünkü su kaçaklarının ana kaynağının çıplak gözle görülmesi imkansızdır. Atık su gider tesisatlarında meydana gelen kaçaklar da anında tespit edilemez ve yine kırma işlemine gerek vardır. Oysa son teknolojilerle tasarlanan cihazlarla hizmet veren firmalar, su kaçağı bulma işlemini kırmadan yerine getirir.

Su Sızıntısı Tadilata Gerek Kalmadan Bulunuyor
Akustik dinleme cihazları, detektörlü cihazlar ya da görüntüleme cihazları ile su kaçağı bulma işlemlerini gerçekleştiren kurumsal firmalar, binanın hiçbir yerine zarar vermemektedir. Su sızıntılarını tadilat gerektirmeyecek şekilde tespit eden uzman ekipler, onarımı da güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Su sızıntılarında ana hedefin kırmadan tespit yapmak olduğunu bilen firmalar, en güvenli yöntemleri kullanmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Tamiri
Her türlü binada meydana gelen su kaçağı, büyük sorun yaratır. Su sızıntıları binaya zarar verdiği gibi su faturalarının da artmasına neden olur. Bu gibi bir sorunla karşı karşıya kalan kullanıcının da aklına ilk olarak en yakın tesisatçıya başvurmak gelir. Ancak bu ilk akla gelen yöntem her zaman en uygun yöntem olmayabilir. Çünkü geleneksel yöntemlerle su sızıntılarını tespit etmeye çalışan tesisatçı, binanın birçok yerinin kırılmasına neden olabilir. Çünkü su kaçaklarının ana kaynağının cihaz olmadan kolayca tespit edilmesi imkansızdır. Tespit işlemi için de sızıntının olabileceğinden şüphelenilen her yerin kırılması gerekir. Bu durum, binanın tam anlamışla şantiyeye Dönmesi anlamına gelir. Oysa modern cihazlarla hizmet veren kurumsal firmalar, kırmadan su kaçağı tamiri yapar.


Foto / Video Galeri